reklama

Staňte se herním vývojářem ve hře Game Studio Tycoon 2

Staňte se herním vývojářem ve hře Game Studio Tycoon 2
Staňte se herním vývojářem ve hře Game Studio Tycoon 2
2015-08-18T07:31:46+01:002015-08-18T07:31:46+01:00
• 18. 8. 2015
2

Mnoho her pro mobilní zařízení se zaměřuje na perfektní 3D prostředí, mnoho monstrózních scének a příběhovou linii. Tyto počiny však často nemají příliš velký úspěch a malé hry je často předčí ve všech směrech, jako příklad bych mohl jmenovat Flappy Bird.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Game Studio Tycoon 2 je hrou, která zaujme každého hráče a rozhodně by ji měl každý vyzkoušet. Jedná se o herní strategii, kde je vaším úkolem vyvíjet hry. Na začátku budete mít jeden počítač a vaše místnost bude chabá, časem se však vypracujete a stanete se herním gigantem vyvíjejícím ty nejlepší hry a konzole na světě. Jedná se o velmi chytlavou hru, kde bude každé vaše rozhodnutí stěžejní.

Každý krok má také vliv na úspěšnost, protože jako majitel musíte mít finanční prostředky na několik věcí. Časem se rozrostete a budete muset platit svým zaměstnancům mzdu a také je nutné vyvíjet nové hry kvůli konkurenci.

unnamed (3)_result unnamed_result

Hra Game Studio Tycoon 2 je dostupná pro operační systém Android. Zaplatíte za ni skvělých 89 Kč, což sice není málo, to ano, ale mohu vám zaručit, že se zajisté nebudete nudit.

logo-app Game Studio Tycoon 2 Michael Sherwin 89,26 Kč ANDROID logo-app Game Studio Tycoon 2: Next Gen Developer Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Igor Váradi

19. 8. 2015, 10:39

Je to sprostá kopie hry Game Dev Story od Kairosoftu. Když už bych něco recenzoval, tak originál. Vřele doporučuju další hry od Kairosoftu: Grand Prix Story, Anime Studio Story, Pocket Stables, Magazine Mogul, atd. Koupil jsem od nich spoustu her a nikdy nelitoval peněz.

Marek Robek

18. 8. 2015, 19:05
Android aplikace

Skvělých 89 korun? Co je na tom jako skvělého? Apropo, když je na iOS zdarma…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim