reklama

Lenovo Vibe X3 otestován v GFXBench

Lenovo Vibe X3 otestován v GFXBench
2015-09-17T09:42:36+02:00
• 10. 8. 2015

Půlroční skládačka kolem novinek od společnosti Lenovo je dnešním dnem kompletně vyřešena. Poslední zařízení z uniklého seznamu bylo konečně odhaleno prostřednictvím databáze grafického benchmarku GFXBench. Jedná se o telefon Vibe X3, který v portfoliu nahradí současnou generaci a svou výbavou půjde proti konkurentům z vyšších pater. K oficiálnímu představení pravděpodobně dojde během zářijového veletrhu IFA v Berlíně.

GFXBench30

Vibe X3 v GFXBench měl 4,9palcový Full HD displej s přední 7megapixelovou kamerkou. Uvnitř se nacházel šestijádrový procesor Snapdragon 808 od Qualcommu taktovaný o frekvencích od 1,8 (2 jádra) až do 2 GHz (4 jádra). V tomto případě grafickou stránku řeší čip Adreno 418. Hardwarová výbava pokračuje 2,7GB operační pamětí RAM nebo 24GB úložištěm. Uvedené hodnoty budou samozřejmě ještě zaokrouhleny správným směrem.

Zadní část zabírá 21,4megapixelový fotoaparát a duální LED blesk. Mezi zbývající specifikace patří podpora sítí 4. generace, technologie NFC, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS s A-GPS. Zároveň nemá údajně chybět čtečka otisků prstů či stereo reproduktory v čele. Pokud skutečně dojde k odhalení až v příštím měsíci, tak více bližších informací lze očekávat až po proběhlé tiskové konferenci.

Vibe X3

Zdroj: techgadgetsz.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat