reklama

Do Disneylandu s novou oficiální aplikací

Do Disneylandu s novou oficiální aplikací
2015-08-10T09:35:39+02:00
• 10. 8. 2015

Zábavní park Disneyland patří k celosvětově oblíbeným místům, kam míří především rodiče se svými dětmi. Před několika dny jsme se dočkali i oficiální aplikace tohoto zábavního parku.

unnamed_result

Aplikace přináší všem návštěvníkům absolutní přehled o všech aktivitách, jaké můžete v Disneylandu vyzkoušet. Park řešil stížnosti lidí na to, že jsou všude příliš dlouhé čekací fronty, což mnoho návštěvníků znechutilo. Aplikace proto přináší online funkce v podobě možnosti zobrazení přibližné doby, jak dlouho budete zhruba čekat. Aplikace vám umožní i vyhnutí se frontám u pokladen tím, že si můžete vstupenky pohodlně nakupovat přímo v ní. Při takto zakoupených vstupenkách získáte přehled i o jejich platnosti. Každá vstupenka zakoupená online bude ve vašem telefonu zobrazena s čárovým kódem, který je nejdůležitější, u vstupu pak stačí ukázat obrazovku a vy můžete vyrazit ke svému zážitku z dané atrakce.

unnamed (1)_result unnamed_result

Aplikace Disneyland je ke stažení zcela zdarma, uvnitř se pochopitelně nenechází žádné in-app platby za funkce.

logo-app Disneyland Disney Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim