reklama

Kdo vyhrál v rychlosti? Galaxy Note 5 vs OnePlus Two vs LG G4

Kdo vyhrál v rychlosti? Galaxy Note 5 vs OnePlus Two vs LG G4
2015-08-25T06:55:15+01:00
• 25. 8. 2015

Tzv. vlajkové lodě výrobců patří k tomu nejlepšímu, co si může potencionální zákazník koupit. Tyto modely se chlubí perfektní rychlostí, skvělým uživatelským rozhraním a mnohými výhodami, které levnější telefony nemají. Server Phonebuff se rozhodl otestovat rychlost těchto zařízení. Proti sobě se postavily telefony Samsung Galaxy Note 5, horká novinka OnePlus Two a zatím nejlepší telefon LG G4.

Výstřižek

Ve videu lze vidět, jak si telefony vedou při používání aplikací. Test je konkrétně dělán tak, že se natočila tři videa a následně se začal počítat čas klepnutím na stopky v telefonu. První zapnutou aplikací je fotoaparát, kde je rozdíl vidět téměř okamžitě. K mému překvapení si například OnePlus Two vedl hůře, než jsem očekával. Jak celý test rychlosti dopadl, můžete zhlédnout na videu níže.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim