reklama

Huawei ATH-AL00 – chytrý experiment pro řadu Honor

Huawei ATH-AL00 – chytrý experiment pro řadu Honor
2015-08-09T12:50:07+01:00
• 9. 8. 2015

Čínská certifikační databáze TENAA po dlouhé době otestovala telefon, při kterém nejeden uživatel chytrých zařízení zbystří. U regulačního úřadu si společnost Huawei nechala proklepnout připravovaný model pod kódovým označením ATH-AL00. Tentokrát hrají velmi významnou roli uniklé fotografie, neboť výrobce vymyslel zajímavý způsob, jak o další kousek snížit rámeček kolem displeje. Podle obrázků by měl zapadnout do modelové řady Honor.

Huawei Honor (3)

Z fotografií jednoznačně vychází, že majitelé budou muset nejprve vysunout nahoru zadní senzor fotoaparátu, aby mohli pro selfie snímky použít přední kamerku a zároveň duální přisvětlovací LED diodu. To přinese nejen možnost pořízení kvalitnějších záznamů, ale také tloušťka horního rámečku opět o něco klesne. Samotné vysunutí by mohlo být vyřešeno mohutným tlačítkem na jedné ze stran, které v sobě může ukrývat snímač otisků prstů nebo tlačítko spouště.

O seznam specifikací jsme ošizeni, ale hovoří se o nasazení procesoru Kirin z vlastních řad a 3 či 4GB operační paměti RAM. Nelze vyloučit variantu, že 3GB paměť RAM a 16GB úložiště bude u jedné verze a druhá dostane 4GB paměť RAM se 64GB úložištěm. Vše možná zjistíme už 10. srpna, kdy Huawei pořádá tiskovou konferenci k neznámému produktu pod hlavičkou Honor. Druhá příležitost nastane začátkem září během veletrhu IFA v Berlíně.

Huawei Honor (1)vHuawei Honor (2)

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim