reklama

Huawei ATH-AL00 – chytrý experiment pro řadu Honor

Huawei ATH-AL00 – chytrý experiment pro řadu Honor
2015-08-09T12:50:07+02:00
• 9. 8. 2015

Čínská certifikační databáze TENAA po dlouhé době otestovala telefon, při kterém nejeden uživatel chytrých zařízení zbystří. U regulačního úřadu si společnost Huawei nechala proklepnout připravovaný model pod kódovým označením ATH-AL00. Tentokrát hrají velmi významnou roli uniklé fotografie, neboť výrobce vymyslel zajímavý způsob, jak o další kousek snížit rámeček kolem displeje. Podle obrázků by měl zapadnout do modelové řady Honor.

Huawei Honor (3)

Z fotografií jednoznačně vychází, že majitelé budou muset nejprve vysunout nahoru zadní senzor fotoaparátu, aby mohli pro selfie snímky použít přední kamerku a zároveň duální přisvětlovací LED diodu. To přinese nejen možnost pořízení kvalitnějších záznamů, ale také tloušťka horního rámečku opět o něco klesne. Samotné vysunutí by mohlo být vyřešeno mohutným tlačítkem na jedné ze stran, které v sobě může ukrývat snímač otisků prstů nebo tlačítko spouště.

O seznam specifikací jsme ošizeni, ale hovoří se o nasazení procesoru Kirin z vlastních řad a 3 či 4GB operační paměti RAM. Nelze vyloučit variantu, že 3GB paměť RAM a 16GB úložiště bude u jedné verze a druhá dostane 4GB paměť RAM se 64GB úložištěm. Vše možná zjistíme už 10. srpna, kdy Huawei pořádá tiskovou konferenci k neznámému produktu pod hlavičkou Honor. Druhá příležitost nastane začátkem září během veletrhu IFA v Berlíně.

Huawei Honor (1)vHuawei Honor (2)

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem a #lovebrand je jednoznačně kalifornský Apple, ale s oblibou velmi rád vzpomíná na BlackBerry. Fandí výrobcům z Číny, protože motorem růstu je konkurence.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim