reklama

Android Wear nabízí nově interaktivní ciferníky

Android Wear nabízí nově interaktivní ciferníky
2015-08-21T16:30:36+01:00
• 21. 8. 2015

Již delší dobu mají uživatelé Android Wear možnost měnit si a přidávat si vlastní ciferníky do systému. Tím se tak značně zlepšuje přívětivost samotného systému. Google však pracoval na tzv. interaktivních cifernících. Aktualizace by k uživatelům měla dorazit v několika následujících týdnech.

Jedná se celkem o 3 nové interaktivní ciferníky. První nese označení Bits. Po kliknutí na ciferník máte možnost získat různé informace. Jedná se o zprávy o počasí, nepřečtenou poštu či nadcházející schůzky. Všechny tyto informace se zobrazí pouhými několika kliknutími.

BITS

Pro fitness nadšence bude k dispozici ciferník Under Armour. Vedle zobrazení času si budete moci zobrazovat informace o ušlé vzdálenosti, spálených kalorií nebo krocích. Tyto informace se zobrazí ihned pod časem.

UnderArmour

Poslední novinkou je ciferník Together. Již z názvu vyplývá, že ciferník umožní snadněji odesílat různé zprávy blízké osobě. Stačí pouze ciferník spárovat s blízkou osobou a hned pomocí několika kliknutí máte možnost sdílet s danou osobou fotografie, emotikony nebo informace o vaší situaci.

TogetherWatchFace

Zdroj: officialandroid.blogspot.cz

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim