reklama

Zynga a jejich nová hra zdarma Mountain Goat Mountain

Zynga a jejich nová hra zdarma Mountain Goat Mountain
2015-07-21T11:45:43+02:00
• 21. 7. 2015

Společnost Zynga patří k předním vývojářům her pro mobilní zařízení. Nyní přichází s další novinkou jménem Mountain Goat Mountain.

unnamed_result

Autoři se velmi inspirovali u konkurenčních her, přičemž jich bylo více, proto vám v mnoha aspektech bude připomínat například Goat Simulator anebo Crossy Road. Jakmile začnete hru hrát, stanete se kozou, vaším úkolem je skákat po kopcích a sbírat různé předměty. Primárním cílem je však dostat se co nejvýše, než zemřete. Vaši kozu si můžete vybrat, protože je k dispozici hned několik druhů. S každou kozou se ocitnete v jiném prostředí, hra by se vám proto neměla tak rychle okoukat. Grafika hry je velmi podařená, prostředí vás nadchne svou zpracovaností autoři nezanevřeli ani na model kozy, který je také velmi vydařený.

unnamed_result unnamed (3)_result

unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Hra Mountain Goat Mountain je ke stažení zdarma pro operační systém Android. Uvnitř hráči naleznou různé in-app platby. Prozatím je hodnocení uživatelů dobré, proto doporučuji hru vyzkoušet.

logo-app Mountain Goat Mountain Zynga Zdarma ANDROID logo-app Mountain Goat Mountain Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim