reklama

Marshall London – hudba středem pozornosti

Marshall London – hudba středem pozornosti
2015-07-21T11:11:41+02:00
• 21. 7. 2015

Náročným hudebním posluchačům vyšla vstříc společnost Marshall Amplification, od které můžete znát velmi kvalitní sluchátka nebo reproduktory samozřejmě za vyšší cenu. Anglický výrobce protentokrát vyrazil do zcela jiných vod. Čerstvou novinkou v jejich portfoliu se stal první chytrý telefon s názvem London. Již samotný design a zpracování napovídá tomu, že půjde o něco zcela výjimečného na mobilním trhu.

Marshall London (5)

Jestliže začneme tím, co vlastně bude každého zajímat, tak telefon byl vybaven vysoce kvalitním čipem Wolfson WM8281. K němu jsou připojeny dva oddělené stereo výstupy. Tlačítko hlasitosti supluje rolovací kolečko pro co nejpřesnější nastavení hlasitosti. Navíc každý stereo vstup dostalo vlastní kolečko. Vpředu najdete dva reproduktory a horní hrana patří tlačítku, které uživatele ihned přepne do hudebního přehrávače.

Marshall London (4) Marshall London (1)

Mezi předinstalovanými aplikacemi čeká několik hudebně založených zástupců a také přijde vhod široký ekvalizér. Seznam specifikací v tomto případě nestojí tolik za řeč, ale zahrnuje 4,7palcový IPS displej s HD rozlišením, procesor Snapdragon 410, 2GB paměť RAM, 16GB úložiště rozšiřitelné microSD kartou, 8MPx fotoaparát, přední 2MPx kamerku, vyjímatelnou 2 500mAh baterii a Android 5.0.2 Lollipop. S nálepkou nejhlasitějšího mobilního telefonu na světě vás tento skvost po přepočtu vyjde na 14 464 Kč bez daně.

Marshall London (2) Marshall London (6)

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim