reklama

ZTE představilo hodinky Axon Watch

ZTE představilo hodinky Axon Watch
2015-07-21T19:56:22+02:00
• 21. 7. 2015

ZTE má ve svém portfóliu jedny chytré hodinky, které se hodně podobají Pebble. Bohužel model ZTE BlueWatch se nijak výrazně neprosadil. Avšak nyní ZTE představilo nové hodinky s kulatým displejem. Jmenují se Axon Watch a zapadají do nové linie Axon, kde již najdeme smartphone. Bohužel hodinky nedisponují systémem Android Wear. Místo něj byl použit Tencent OS, který má své kořeny v běžném Androidu.

axon-watch-04

ZTE Axon Watch nabízí kulatý 1,4palcový displej s rozlišením 400 x 400 pixelů. Pro zobrazovací panel byla použita technologie AMOLED a ochranu zajišťuje Gorilla Glass sklo se safírovou úpravou. Samotný výkon je zajišťován Snapdragonem 400, který je doplněn o 512 MB RAM a 4GB úložiště. Kapacita baterie je 300 mAh. Konektivita je zajišťována Bluetooth 4.1 a nabíjí se skrze USB.

axon-watch-05

V rámci doplňkových technologií najdeme certifikaci IP67 (odolnost vůči vodě a prachu), senzor srdečního tepu, akcelerometr, gyroskop, barometr a geomagnetický senzor. Na další informace o dostupnosti a ceně si budeme muset počkat.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim