reklama

WifiMapper – zobrazte si na Androidu Wi-Fi hotspoty díky OpenSignal

WifiMapper – zobrazte si na Androidu Wi-Fi hotspoty díky OpenSignal
2015-07-23T21:50:35+02:00
• 24. 7. 2015
2

Ve městech máte možnost se připojit k velkému množství Wi-Fi hotspotů, z nichž je velké procento veřejně dostupné, respektive se každý může připojit bez nutnosti zadávat heslo. Díky tedy aplikaci WifiMapper již nyní můžete využít jednoho z největších seznamů Wi-Fi hotspotů, jenž si můžete zobrazit na svém androidím zařízení.

Aplikace WifiMapper funguje na sběru dat od tisíce uživatelů. Ti díky procházení městem/obcí, se zapnutou Wi-Fi v telefonu, odesílají data o Wi-Fi hotspotech v okolí skrze samotnou aplikaci. Tím se zajišťuje obrovská databáze dat, kterou může každý uživatel bezplatně využít. Pro upřesnění, zatím je v databázi přibližně 650 milionů míst.

WifiMapper plánuje i režim offline mapování, skóre tabulku pro nejaktivnější uživatele, bezpečné sdílení hesla pro aktivní hotspoty a další. Pokud plánujete cestovat a chcete trochu ušetřit na poplatcích za roaming, určitě není špatný nápad se podívat do databáze na město, kam se chystáte.

logo-app App Name OpenSignal.com Zdarma ANDROID

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Pouzivam WIFIC ten je pro mě nejlepsi!

Lucie Budínová

25. 7. 2015, 9:46

Wific sice také používám ale zístila jsem že se mě tam ukazuje hodně málo lidí a firem které Wifi mají.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim