reklama

Motorola tiše vypustila druhou generaci Moto Hint

Motorola tiše vypustila druhou generaci Moto Hint
2015-07-23T21:53:06+02:00
• 24. 7. 2015

Přes minulý víkend se poměrně razantně a z ničeho nic snížila cena Moto Hint první generace a nikdo v tu chvíli netušil proč. Ovšem hned vzápětí se důvod vyjevil, je jím druhá generace tohoto heaedsetu.

gsmarena_001

Od svého předchůdce jej z dálky nepoznáte, už jen proto, že změny se děly hlavně ve funkcích. Jedná se hlavně o zvětšení kapacity baterie, zlepšení spotřeby nebo nové technologie. Nově s headsetem dokážete telefonovat až 17 hodin, oproti úvodním 10.

Mezi nově využité technologie patří CrystalTalk noise a wind-canceling, což uživateli umožní kvalitnější poslech při hovoru. Mezi poslední informace patří podpora Bluetooth 3.0 + EDR.

Cena Motorola Moto Hint se zastavila na 129,99 $, což je v přepočtu 3 201 Kč. Zatím jej můžete najít v různých internetových obchodech.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim