reklama

Staňte se ptákem a získejte nejlepší skóre

Staňte se ptákem a získejte nejlepší skóre
2015-07-09T07:30:01+01:00
• 9. 7. 2015

Máte-li rádi hry, při kterých si můžete odpočinout, tak pro vás máme tip na jednu z kreslených. Hra Cooped Up vám zkrátí dlouhé chvíle tak, že u ní nebudete muset přemýšlet, ale budete nuceni mít dobrý postřeh. Při zahájení prvního kola se stanete malým modrým ptáčkem, který má za úkol doskákat co nejvýše a získat tak co nejvyšší skóre. Hra se může zdát velmi jednoduchá, ale vězte, že tomu tak není.

unnamed_result unnamed (3)_result

Během hraní na vás čeká spousta překážek, jež vám cestu vzhůru často překazí. Na druhou stranu lze získávat různé bonusy v podobě pojídání červů, pavouků a much. Tyto bonusy dokáží skóre značně vylepšit. Během delšího hraní by se nemělo stát, že vás hra omrzí, protože je pro vás připraveno hned několik prostředí, ve kterých se ocitnete, navíc se v každém kole vaši nepřátelé mění.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Cooped Up je ke stažení zcela zdarma, uvnitř nalezneme in-app platby za bonusy pomáhající zlepšovat celkové skóre. Dostupná je pro iOS a Android.

logo-app Cooped Up Nitrome Zdarma ANDROID logo-app Cooped Up Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim