reklama

Nubia My Prague – první pohled video

Nubia My Prague – první pohled [video]
2015-07-08T21:18:07+02:00
• 8. 7. 2015
1

Dnes odpoledne proběhla světová premiéra nového modelu Nubia My Prague právě v našem hlavním městě. Já byl na místě a celou akci jsem bedlivě sledoval. Představení se konalo v kavárně Slavia, kterou měla společnost celou rezervovanou jen pro sebe. Dorazil i CEO společnosti a další jeho kolegové z Číny.

     2015-07-08 (7) 2015-07-08 (6)

Celou akci uváděla moderátorka Emma Smetana a to primárně v angličtině. Mluvilo se však i česky a čínsky. Celá prezentace byla zaměřena především na fotografické funkce telefonu Nubia My Prague, který byl představen. Ředitel vyzdvihoval krásy Prahy a ukázal také nádherné časosběrné video právě z tohoto města. Zvláště mě uchvátily noční záběry, jak dobře vypadaly. Na akci dorazila řada celebrit a také umělec, co umí malovat světlem, ze Španělska. Ten vás s jeho kolegou v temné místnosti nasnímal a vytvořil snímek. Výsledek můžete vidět na fotografii níže vpravo, kde můžete vidět mě.

IMG_9490 IMG_9487

Nyní k samotnému telefonu Nubia My Prague. Jeho design není nic originálního, na druhou stranu jeho zpracování je výborné a zařízení na mě velmi dobře zapůsobilo. Zpočátku jsem byl trochu zmaten ze tří tlačítek pod displejem, není totiž poznat, které z nich k čemu slouží. Zaujaly mě fotografické funkce, je jich totiž opravdu mnoho a nastavení je vskutku široké. Níže pak na videu můžete vidět první pohled.

IMG_9540 IMG_9537 IMG_9534 IMG_9533 IMG_9532

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

mobilesman

9. 7. 2015, 14:39

Dobrý telefon

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat