reklama

Sony Lavender může být Xperia C5 Ultra

Sony Lavender může být Xperia C5 Ultra
2015-07-18T18:00:23+02:00
• 18. 7. 2015

Pod kódovým označením Lavender vzniká nový telefon pod značkou Sony. Podle nejnovějších informací by se měl v prodeji objevit jako Xperia C5 Ultra, kterou může v budoucnu ještě doplnit základní model Xperia C5 bez přívlastku. Zařízení v portfoliu zřejmě nahradí nynější Xperii C4 zaměřenou na uživatele pořizující selfie snímky. Zda japonský výrobce vůbec uvolní novinku do celosvětového prodeje, ukážou až následující týdny.

Sony Lavender Sony Lavender (1)

Xperia C5 Ultra má získat 5,5palcový displej s Full HD rozlišením, který bude po bocích obepínat velmi tenký rámeček. Uvnitř lze očekávat 64bitový procesor MT6752 od MediaTeku vybaven osmi jádry o frekvenci 1,7 GHz a 2GB operační paměť RAM. Údaje kolem obou snímačů se mírně rozcházejí. Ovšem pokud vyjdeme z toho, že telefon nahradí Xperii C4, tak vpředu i vzadu najdete 13megapixelový senzor Sony IMX214 a přisvětlovací LED diodu.

V opačném případě si do čela najde cestu jen 5megapixelová kamerka s LED diodou. Poslední specifikací je operační systém, kde samozřejmě nesmí chybět Android v předinstalované verzi 5.0 Lollipop a uživatelské rozhraní známé z xperií. Další zprávy ohledně chystaného modelu přinese buď nějaká databáze z benchmarku nebo certifikace regulačního úřadu v Číně.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim