reklama

Samsung Galaxy Note 5 Gold na uniklých snímcích

Samsung Galaxy Note 5 Gold na uniklých snímcích
2015-07-27T13:48:38+02:00
• 27. 7. 2015

Už delší dobu se opět spekuluje o dalším nástupci Galaxy Note, tentokrát s číslovkou 5. Mnoho portálů se snažilo získat fotografie zařízení a nyní se vynořily snímky zlaté verze, která má být zatím pouze prototypem. Ovšem už nyní si můžeme všimnout úprav a předělávek oproti předchozí verzi.

galaxy-note-5-leak-gold

Celkově se design podobá modelu Galaxy S6 s tím rozdílem, že se možná bude jednat o 5,7palcový QHD Super AMOLED displej, což je velké navýšení oproti modelu Galaxy S6. Mezi zpozorované změny patří i spodní strana zařízení, kde bude umístěn stylus (S-Pen), jenž budete moci pohodlně vysunout. Na snímcích si lze také všimnout, že ani zde možná nebude využito USB typu C.

Mezi odhady specifikací patří následující – procesor Exynos 7422, 4 GB operační paměti, 16MPx zadní fotoaparát a baterie o kapacitě 4100 mAh. Datum představení zařízení je zatím uchováváno v tajnosti. Pokud bychom ale mohli hádat, může k tomu dojít v druhé polovině srpna, kdy má přijít představení Galaxy S6 Edge+.

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim