reklama

Root na LG G4 je venku

Root na LG G4 je venku
2015-07-28T11:05:10+02:00
• 28. 7. 2015
3

Mnozí uživatelé milují Android pro jeho nekončené možnosti a nastavení, s čímž se nedá nesouhlasit. Na druhou stranu je potřeba Root, po kterém zařízení ztrácí, z určitých hledisek, hodnotu. Nicméně pro ty, kteří rádi experimentují, je zde video, jež naleznete níže, ovšem je nutné být opatrný a vlastnit telefon LG G4.

Ubik Uno (2)

Samozřejmě před tímto počinem je důležité si uvědomit, zda jste schopni tímto procesem projít. Ačkoliv na internetu, včetně níže přidaného videa, je doslova spousty návodů, musíte si být jisti a alespoň trochu vědět, co děláte. Nejprve by bylo jistě dobré si zjistit, co vše potřebujete, a následně zálohovat všechna data.

Bohužel u telefonu LG G4 je to opět trochu složitější a správný postup lze nalézt v originálním článku na XDA fóru. Zde vám doporučuji si důkladně nejprve vše přečíst a znovu zvážit, zda znáte a máte vše potřebné ke zdárnému vítězství. Pokud je odpověď ano, tak už mi zbývá jen popřát hodně štěstí, a pokud se vám to povede, případný návod by mnozí zájemci určitě rádi viděli i v našem rodném jazyce.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

root už mám od čtvrtka, v článku by jste mohli napsat že při odemknutí bootloaderu přijdete o záruku a je to nevratné, v případě zájmu poradím.

Pavel Mareš

28. 7. 2015, 14:13

Ono po odemknutí bootloaderu se stane více věcí, přesně proto jsem napsal „po kterém zařízení ztrácí, z určitých hledisek, hodnotu“. Ale ano, je to pravda, ačkoliv u mnohých zařízení se to dnes dá vrátit zpět tak, aby to při reklamaci nebylo poznat (naštěstí neznám z vlastních zkušeností).

dome solino

5. 7. 2016, 18:30
Android aplikace

Ahoj, jinak bych neotravoval, ale kdyz ochotne nabizis pomoc co se tyce rootu, tak bych ji vyuzil.
Mam problem a otevrenim bootloaderu a tak celkove bych potreboval pomoc. Predem dekuji. skype dom.xx2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim