reklama

Ozdobte svou obrazovku originálními tapetami australského malíře

Ozdobte svou obrazovku originálními tapetami australského malíře
2015-07-11T09:30:07+01:00
• 11. 7. 2015
1

Aplikací, jež nám nabízí tisíce tapet aut, holek, přírody a abstraktních barev, už bylo opravdu dost. V obchodě s aplikacemi jsem našel jednu ze zajímavých náhrad se zcela originálním pojetím.

unnamed_result

Facets vám nabídne tapety, ale ne jen tak ledajaké, jedná se o různá zvířata v moderním grafickém provedení. Všechny tapety jsou originální, stojí za nimi australský malíř Justin Maller, proto by se nemělo stát, že budete mít na svém telefonu tapetu, která po internetu koluje již několik let. Malíř se s vývojáři dohodnul, že dá k dispozici pro každý den jednu z jeho moderních maleb. Aplikace v posledních dnech získala podporu aplikace Muzei, takže svou obrazovku budete mít pod kontrolou ještě o něco více. Tapety jsou do aplikace stahovány v rozlišení 1080 p, což je pro většinu zařízení plně dostačující.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

unnamed (3)_result unnamed_result

Facets je ke stažení za příjemných 19 Kč a uvnitř nenalezneme žádné další poplatky.

logo-app Facets Depthcore 0,99 US$ ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Petr Čech

11. 7. 2015, 15:05

Díky, to je luxusní appka.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim