reklama

Otestujte svou paměť s hrou Memory Line

Otestujte svou paměť s hrou Memory Line
2015-07-12T09:50:23+01:00
• 12. 7. 2015

Hry na chytrých zařízeních již dávno nejsou pouze o akčních peckách a graficky vymakaných hrách. Mnoho her se zaměřuje na naši mysl a paměť, jednou z takových je právě i Memory Line.

unnamed (4)_result

Memory Line vám pomůže otestovat, jak dobrou máte paměť. Hra je v principu velmi jednoduchá a smysl pochopí opravdu každý. V každé úrovni se vám na obrazovce zobrazí čára, kterou následně musíte překreslit na bílé pozadí, a to co nejpřesněji. S postupem na vyšší úrovně budete mít stále větší problém si čáry zapamatovat, protože jsou čím dál více komplikovanější. Na výběr máte z hraní postupně s narůstající obtížností, anebo lze spustit režim náhodný.

unnamed_result unnamed (2)_result

Celkem se ve hře nachází 80 úrovní, což zajistí dostatečně dlouhou hrací dobu. Důležitá je i přesnost, protože dle ní jsou následně určeny procenta a body vašeho výsledku. Autoři nezapomněli ani na možnost porovnat své výsledky s ostatními hráči.

unnamed (3)_result unnamed (1)_result

Memory Line je ke stažení zcela zdarma pro operační systém iOS a Android.

logo-app Memory Line KneeGo Zdarma ANDROID logo-app Memory Line Developer Zdarma iOS

 

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim