reklama

Chytlavá hra This War of Mine – žijte život ve válce a bojujte

Chytlavá hra This War of Mine – žijte život ve válce a bojujte
2015-07-21T09:20:09+02:00
• 21. 7. 2015
1

V obchodě Google Play se nachází dost kvalitních her, nyní zde máme další novinku, která patří mezi elitu a zavede vás do prostředí života během války.

Ve hře This War of Mine se stanete vojákem, jehož život žijete vy. Hra je specifická v tom, že dochází ke střídání denní doby a vy podle toho musíte měnit své chování. Během dne jsou na různých místech ostřelovači, kteří bedlivě čekají, až se jim ukážete, takže se jim musíte vyhýbat. Nejlepší je během dne starost o svou skrýš, kterou můžete různě vylepšovat a získávat tak nad nepřítelem výhody. Taktéž můžete obchodovat. Noc je naopak velkou příležitostí, protože musíte shánět suroviny potřebné, abyste přežili další dny.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

unnamed (3)_result unnamed_result

Hra se zakládá na reálném životě během války. Při každém spuštění hry bude vše navíc jiné, protože dochází k náhodné generaci prostředí. Hra vás vyjde na 269 Kč, což je sice dost, ale naoplátku ve hře nejsou in-app platby.

logo-app This War of Mine 11 bit studios 269,00 Kč ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Lukáš Matula

21. 7. 2015, 13:21

V tejto hre sa nestanete vojakom ale obyčajným civilistov ktorý sa snaží prežiť vo vojne.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim