reklama

Komunita okolo LG G4 nabízí více než 2000 $ za dosáhnutí rootu či odemknutí bootloaderu

Komunita okolo LG G4 nabízí více než 2000 $ za dosáhnutí rootu či odemknutí bootloaderu
2015-07-17T12:25:31+02:00
• 17. 7. 2015
2

Rádi se šťouráte v různých zařízeních a hledáte cesty, jak je vylepšit či předělat k obrazu svému? A nejste náhodou jedni z vlastníků nejnovější vlajkové lodi od společnosti LG? Pokud jsou odpovědi ano, tak mám pro vás dobrou zprávu. Komunita okolo modelu G4 vyhlásila menší soutěž, která se i vás může týkat. Stačí jen najít správnou cestu k odemknutí bootloaderu nebo získání rootu a máte vyhráno.

Mnozí uživatelé na XDA fóru se už delší dobu dávají dohromady a vybírají sbírku na tuto „soutěž“.  Samozřejmě to není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát, a je zde i další háček. Účelem je sice prolomit ochranu LG G4, ale „podmínky“ stanoví, že se musí jednat o telefon od výrobce Verizon a AT&T. Ti svá zařízení obvykle chrání nejvíce, tudíž musíte mít správné zařízení a ještě ke všemu zapojit všechny své dovednosti.

Zmínil jsem menší háček, ten spočívá v konečné odměně. Zaprvé, odměny jsou rozděleny na dvě části. Za dosažení rootu bude vyplaceno, zatím vybraných, 2205 $ (54 563 Kč) a za odemknutí bootloaderu „pouze“ 1485 $ (36 746 Kč). Zadruhé, musíte si vytvořit vlákno, ve kterém podrobně popíšete a ukážete celý postup. Uživatelé pak postup mohou ohodnotit jako správný a vy získáte vytouženou odměnu. Také můžete zajít na původní příspěvek na XDA fóru, kde se dozvíte více.

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Zdravím. Bootloader se píše bez toho h uprostřed.

Pavel Mareš

17. 7. 2015, 13:49

Děkuji, opraveno.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat