reklama

iPad mini 4 údajně nabídne hardware iPadu Air 2

iPad mini 4 údajně nabídne hardware iPadu Air 2
2015-07-30T20:22:57+00:00
• 31. 7. 2015
Thumbnail

Vloni na podzim jsme se sice dočkali představení třetí generace iPadu mini, ten ale nenabídl inovovaný procesor a další detaily jako jeho větší kolega iPad Air 2. iPad mini 3 totiž přinesl pouze dvě novinky oproti předchůdci – senzor otisků prstů TouchID a zlatou barvu. Ostatní parametry byly shodné s druhou generací. Letos tak údajně iPad mini 4 dostane nové vnitřnosti.

ipad_ipad_4_ipad_mini_ipad_air_strewn_hero

Čtvrtá generace menšího iPadu má být jednoduše řečeno zmenšený iPadu Air 2. To znamená, že tělo bude tenčí, a to konkrétně 6,1 mm. Novinka také přijde o přepínač rotace/hlasitosti na boku. Procesorem se stane pravděpodobně tříjádrový Apple A8, který však bude letos po představení Apple A9 rok starý. Výkonu nabídne ale určitě stále dostatek. Paměť RAM dostane 2 GB a inovací projde i fotoaparát, který dostane možnost nahrávat slow-motion videa.

Krom iPad mini 4 se na podzim údajně dočkáme 12palcového iPadu Pro. Naopak iPad Air 2 letos možná nástupce nedostane. Jak to celé dopadne, se dozvíme pravděpodobně v říjnu, kdy se většinou koná keynote s představením tabletů od Applu.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit