reklama

Instagram v nové verzi pro Android přichází s úpravami editace snímku

Instagram v nové verzi pro Android přichází s úpravami editace snímku
2015-07-27T07:53:52+02:00
• 27. 7. 2015

Aplikace Instagram pro Android se dočkala aktualizace a přináší opravdu výjimečnou novinku. Nyní můžete po pořízení snímku ještě své dílo rychle editovat v nové části aplikace, jež se nabízí ještě před zveřejněním příspěvku s fotografií.

Jedná se především o možnost nastavit pořízené fotografii například filtr nebo jinou rychlou úpravu. Na výběr toho není málo, což jistě potěší velkou část uživatelů této aplikace. Avšak na rozdíl od předchozí verze, která tuto funkcionalitu obsahovala také, je vše velmi dobře propracováno, jak lze vidět na videu níže.

Co ovšem ještě lze očekávat od nové verze? Například na obrazovce, před sdílením příspěvku, je nyní vylepšena funkce lokace, které vám může napomoci s nadpisem pro daný příspěvek. Další vylepšení už se týkají snad jen serverové části a opravy chyb.

Na aktualizaci si můžete počkat nebo si stáhnout APK soubor, avšak instalujete jej pouze na vlastní riziko.

logo-app Instagram Instagram Zdarma ANDROID

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim