reklama

Android Wear – novinky v nadcházející verzi spekulace

Android Wear – novinky v nadcházející verzi [spekulace]
2015-07-14T09:13:23+02:00
• 13. 7. 2015

Web Phandroid získal několik informací kolem nadcházející aktualizace systému Android Wear. Není překvapením, že Google pracuje na větší optimalizaci, přičemž se zaměří i na opravu chyb. Kromě toho ale pracuje i na nových funkcích.

Například bychom se měli dočkat nového gesta, nebo spíše jednoduchého kliknutí. To už nyní můžete využívat v některých aplikacích pro Android Wear, ale jedná se spíše o provizorní řešení od vývojářů. Google chce přinést toto tapnutí hlavně pro samotné ciferníky, u kterých byste mohli měnit například některé  informace. Ukázku můžete vidět na obrázcích níže, kde třeba dochází ke změně informací o počasí.

Android_Wear_Interative_Watchfaces_3-640x203

Android_Wear_Interative_Watchfaces_2-640x262

Android_Wear_Interative_Watchfaces_1-640x254

Další novinka se bude týkat komunikace mezi hodinkami. Budete moci posílat nálepky, emoji, fotky nebo přímo zprávy. Dalo by se říci, že se jedná o propracovanější funkcí, než kterou najdeme u hodinek od Applu, kde lze posílat srdeční tep nebo malůvky.

Samotná aktualizace by měla být dostupná v srpnu, byť původní plány se zmiňovaly o červenci. Uvidíme, co si na nás Google připraví jako bonus navíc.

Zdroj: phandroid.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim