reklama

Ochrana osobních dat, Google přihazuje další funkce

Ochrana osobních dat, Google přihazuje další funkce
2015-06-02T10:30:10+02:00
• 2. 6. 2015

Google se snaží svým uživatelům ukázat, co vše s daty dělá a jak je využívá pro optimalizaci svých služeb či reklam třetích stran. Mimo to existuje i webová stránka, kde můžete spravovat svůj účet nebo si projít velké množství informací, které si Google o vás uchovává.

AC_Home_US (1) answers site

I proto neustále Google vyvíjí různá řešení, jak zabezpečit své služby, aplikace a především data uživatelů. Nově tedy stránku My Account vypustil do světa jako nástroj, s nímž můžete objevit nejen všechny možnosti zabezpečení svého účtu. Většina funkcí je známá už delší dobu, avšak byly různě poházeny mezi subdomény Googlu.

Zde je výpis nových či vylepšených vlastností My Account

  • Kontrola zabezpečení a Kontrola ochrany soukromí – návody krok po kroku zajistí, abyste vše mohli ihned spravovat sami.
  • Správa dat z Vyhledávání, Map, YouTube a dalších služeb. Ta mohou být využita k vylepšení uživatelské zkušenosti se službami Googlu.
  • Nastavení reklam, nástroj pro kontrolu jejich zobrazování – závisí na vašich zájmech a na tom, co jste vyhledávali.
  • Kontrola aplikací a stránek, které jsou napojeny na váš účet.

Můj účet jsme vytvořili jako zdroj informací pro všechny, tedy i ty, kdo nemají účet na Googlu. Dnešní novinky jsou součástí naší dlouhodobé snahy chránit vás a vaše data na Googlu. V budoucnu očekávejte další aktivity a dejte nám vědět, co si o tom myslíte.

Zdroje: googleblog.blogspot.cz, google-cz.blogspot.cz

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim