reklama

HTC WF5w nebude žádný cvalík

HTC WF5w nebude žádný cvalík
2015-06-02T11:10:36+01:00
• 2. 6. 2015

Dalším výrobcem, který se také zaměřil na tloušťku zařízení, je společnost HTC. Vypovídá o tom nejnovější únik informací o chystaném modelu skrývajícím se zatím jen pod kódovým označení WF5w. Přestože jsou první specifikace velmi strohé, zároveň přichází jako obvykle snímky telefonu ze všech stran. Tchajvanský gigant by jej mohl zařadit do produktové řady Desire, kde připravuje výrazné oživení.

The-HTC-WF5w The-HTC-WF5w (1)

Podle výpisu z čínské databáze TENAA bude telefon zabírat 5,5palcový displej s HD rozlišením. Do vnitřní části si našel cestu osmijádrový procesor od neznámého dodavatele taktovaný na frekvenci 1,5 GHz a 2GB operační paměť RAM. Uživatelé využijí 16GB úložiště, které následně rozšíří paměťovou microSD kartou. Pravděpodobně se dočkáme jednoho z nejtenčích modelů ze stáje HTC, což dokazují odhalené rozměry 158,7 x 79,7 x 7,49 mm.

Navíc k ním ještě patří hmotnost s udanou hodnotou 152 gramů. Zadní část zabírá 13megapixelový senzor a přisvětlovací LED dioda. Mezi zbývajícími vlastnostmi lze očekávat podporu sítí 4. generace nebo systém Android ve verzi 5.0 Lollipop běžící pod nadstavbou Sense. Nakonec zůstává jen otázkou času, kdy se ukážou bližší zprávy zahrnující ucelenější specifikace včetně názvu, dostupnosti či ceny.

The-HTC-WF5w (2) The-HTC-WF5w (3)

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim