reklama

HTC WF5w nebude žádný cvalík

HTC WF5w nebude žádný cvalík
2015-06-02T11:10:36+00:00
• 2. 6. 2015
Thumbnail

Dalším výrobcem, který se také zaměřil na tloušťku zařízení, je společnost HTC. Vypovídá o tom nejnovější únik informací o chystaném modelu skrývajícím se zatím jen pod kódovým označení WF5w. Přestože jsou první specifikace velmi strohé, zároveň přichází jako obvykle snímky telefonu ze všech stran. Tchajvanský gigant by jej mohl zařadit do produktové řady Desire, kde připravuje výrazné oživení.

The-HTC-WF5w The-HTC-WF5w (1)

Podle výpisu z čínské databáze TENAA bude telefon zabírat 5,5palcový displej s HD rozlišením. Do vnitřní části si našel cestu osmijádrový procesor od neznámého dodavatele taktovaný na frekvenci 1,5 GHz a 2GB operační paměť RAM. Uživatelé využijí 16GB úložiště, které následně rozšíří paměťovou microSD kartou. Pravděpodobně se dočkáme jednoho z nejtenčích modelů ze stáje HTC, což dokazují odhalené rozměry 158,7 x 79,7 x 7,49 mm.

Navíc k ním ještě patří hmotnost s udanou hodnotou 152 gramů. Zadní část zabírá 13megapixelový senzor a přisvětlovací LED dioda. Mezi zbývajícími vlastnostmi lze očekávat podporu sítí 4. generace nebo systém Android ve verzi 5.0 Lollipop běžící pod nadstavbou Sense. Nakonec zůstává jen otázkou času, kdy se ukážou bližší zprávy zahrnující ucelenější specifikace včetně názvu, dostupnosti či ceny.

The-HTC-WF5w (2) The-HTC-WF5w (3)

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit