reklama

Lenovo Cast – přehrávejte multimediální obsah ze svého mobilního zařízení na televizi

Lenovo Cast – přehrávejte multimediální obsah ze svého mobilního zařízení na televizi
2015-06-13T10:18:51+02:00
• 13. 6. 2015

Na trhu již existuje pár přenostitelných zařízení pro přehrávání multimediálního obsahu, jež se dokáží propojit s televizí přes HDMI, s vaším chytrým zařízením, počítačem či notebookem přes bezdrátovou technologii. Lenovo nyní představuje Lenovo Cast, jehož účelem je zaujmout díky své velikosti a funkčnosti – signál se totiž předává přes Wi-Fi.

Lenovo Cast_b Lenovo Cast_c

Mezi další přednosti Lenovo Cast patří i možnost přenášet Wi-Fi signál v pásmech jak 2,4 GHz tak i 5 GHz. Potěší i to, že signál dosáhne až na vzdálenost 20 metrů nebo dokonce i přes zeď. Dobrou zprávou je také velmi lehké zapojení Lenovo Cast a následné vysílání obsahu: „Nejdříve zapojte Lenovo Cast do jakéhokoliv HDMI portu na velké obrazovce, spojte Lenovo Cast se signálem zařízení a poté už jen přehrávejte a užívejte si média z tabletu nebo smartphonu podporujících DLNA nebo Miracast.

„Na rozdíl od ostatních přehrávacích zařízení zajišťuje Lenovo Cast bezproblémové přehrávání díky své duální WiFi frekvenci, kdy komunikuje ve 2,4GHz i 5GHz pásmu, a své schopnosti přenášet digitální obsah a signál až na 20 metrů, dokonce i přes zeď. Zároveň není limitován jen sdílením videí.“

Lenovo Cast bude na našem trhu dostupný již v září letošního roku. Bohužel zatím nebyla udána cena, na kterou si ještě chvilku budeme muset počkat.

Zdroj: Tisková zpráva

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat