reklama

Klávesnice pro chytré telefony bez přímého nabíjení

Klávesnice pro chytré telefony bez přímého nabíjení
2015-06-28T09:15:40+01:00
• 28. 6. 2015
2

Stále existuje spousta uživatelů, kteří na hardwarovou klávesnici, například u tabletů, nedají dopustit. Najdou se i tací, již ji potřebují mít i u chytrých telefonů. Bohužel trnem v patě se stalo nabíjení, respektive vestavěná baterie, díky níž se stala klávesnice mnohdy větší, tlustší a těžší, než by uživatelé chtěli. Snad i proto u one2Touch vymysleli téměř geniální nápad – využít NFC funkci jako možnost napájení.

nfc-keyboard

Klávesnice Flipcover existuje ve třech variantách, podle toho, jak moc důležitá je pro vás vestavěná baterie nebo kryt pro zařízení. Například první varianta je nazvána Ultra-thin „Kompletní klávesnice s reálnými klávesami. Žádná baterie nebo nabíjení není potřebné. Ultra tenký typ umožní, že v kapse či tašce, si zbytečně nezaplníte místo navíc.

Zatím má one2Touch teprve něco více než koncept, stále komunikuje s distributory a snaží se vyjednat všechny smlouvy potřebné k započetí prodeje. Mám také ještě jednu dobrou zprávu, klávesnici budete moci využít jak pro Android, tak i iOS zařízení. Další informace můžete nalézt na oficiálních stránkách one2Touch.

Zdroj: bgr.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

a ještě by se mohli s výrobci a googlem domluvit aby se v poloze na šiřku otáčélo prostředí na ploše u chytrých telefónů stejně jako u tabletů jinak je tohle k ničemu…. kdo zkusil někdy připojit k telefonu přes otg kabel myš s klávesnicí asi ví co myslím….

Marek Mašek

6. 7. 2015, 8:40

Za to můžou výrobci, čistý android tuto funkci má

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim