reklama

iBall Andi Avonte 5 je vybaven 8MPx rotačním fotoaparátem

iBall Andi Avonte 5 je vybaven 8MPx rotačním fotoaparátem
2015-06-30T11:55:17+01:00
• 30. 6. 2015

Společnost iBall je indický výrobce chytrých zařízení, hlavně tedy tabletů a telefonů. Párkrát do roka bychom mohli zaznamenat zařízení, jež je určeno pro střední či nižší třídu, avšak s docela slušným vybavením. Například minulý měsíc byl představen 8palcový tablet, jenž nese název Slide 3G i80. Nyní se jedná o chytrý telefon Andi Avonte 5, jehož cílem pravděpodobně budou lidé, kterým postačí slabší výbava s lepším fotoaparátem.

iBall-Andi-Avonte-5_1

Design může, společně s rotačním fotoaparátem, lehce připomínat jeden či dva modely od firmy Oppo. Nicméně výbava je už krapet jinde.

Na přední straně najdeme 5palcový IPS displej s rozlišením 854 x 480, na vrchu rotační 8MPx fotoaparát s duální přisvětlovací diodou a vespod hardwarová tlačítka. Dále zde má uživatel k dispozici 1 GB RAM, 8 GB interního úložiště a slot pro microSD kartu (rozšiřitelné až o 32 GB). Funkce dualSIM nabízí jen 3G HSPA + konektivitu (4G LTE nečekejte). Baterie má kapacitu 2150 mAh a předinstalovaným systémem se stal Android 4.4 KitKat nebo zatím neupřesněný procesor, se čtyřmi jádry, taktovaný na 1,3 GHz. Avšak odhady naznačují, že by se mohlo jednat o MediaTek čip.

Cena zařízení ani dostupnost nijak zvlášť nepřekvapí. Telefon se bude prodávat za 94 $ (~2279 Kč) a dostupnost v jiným zemích se zatím neplánuje.

Zdroj: androidheadlines.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim