reklama

HTC čelí neúspěchu One M9?

HTC čelí neúspěchu One M9?
2015-06-12T09:50:36+01:00
• 12. 6. 2015
1

Jako každý rok i letos jsme očekávali, že se výrobci pochlubí vydařenými top modely, které zaujmou širokou veřejnost. Za jediného odvážlivce se dá považovat Samsung, jenž uvedl atypický smartphone Galaxy S6 edge. Zbylé firmy spíše vsadily na jistotu a provedly jen mírné úpravy oproti loňským modelům. Mezi takové společnosti můžeme započítat i HTC.

ox-a

Ještě před představením novinky One M9 stála jedna akcie tchajvanského výrobce 4,59 dolaru. Dnes je tato hodnota takřka poloviční – pouhých 2,44 dolaru. Jinak řečeno, došlo k 47% poklesu. HTC očekává ztrátu za druhé čtvrtletí tohoto roku v rozmezí 257 až 291 miliónů dolarů. Navíc musely být omezeny dodávky One M9 v souvislosti s nižším zájmem o něj, i tak se má celkově dodat 3,2 miliónů kusů.

V současnosti výrobce připravuje novinku s kódovým označením Hero, která by měla napomoci výrobci. Na druhou stranu jsme se již dočkali zrušení verze „mini“ samotného top modelu. Aby výrobce neutrpěl větší ztrátu, tak vznikly odnože top modelu, kterými jsou One M9+ a One ME. Navíc se má připravovat další model.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Marian Hadbavny

12. 6. 2015, 10:48

Im už nepomože nikto, kto stratí meno, stratí všetko………….

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim