reklama

Česko-slovenský mDevCamp 2015 pro vývojáře letos se silnou mezinárodní účastí

Česko-slovenský mDevCamp 2015 pro vývojáře letos se silnou mezinárodní účastí
2015-06-12T07:33:00+01:00
• 12. 6. 2015

Je nejvyšší čas se registrovat na největší událost pro české a slovenské mobilní vývojáře. Už po páté se více než 400 z nich sejde v Praze. Letos to bude 27. června v prostorách Vysoké školy ekonomické. Největším lákadlem jsou tentokrát řečníci z Velké Británie, Finska a Německa.

mDevCamp-highres-181

Jednodenní konference o vývoji mobilních aplikací mDevCamp je čím dál populárnější. “Registraci jsme otevřeli před třemi dny a po čtyřech hodinách bylo pryč dvacet procent vstupenek,” popisuje hlavní organizátor Michal Šrajer z Avastu.

Už nyní je na webu konference k dispozici podstatná část programu akce, ten bude dále průběžně doplňován. “Kromě těch nejlepších zástupců z českolosvenské scény, přijedou i zajímaví hosté z Velké Británie, Německa, Finska, Polska i z Rumunska,” doplňuje Michal Šrajer. Mezi řečníky budou lidé ze společností Google, TappyTaps, Madfinger Games, Avast, Inloop a mnoha dalších, ale také nezávislí vývojáři a designéři.

mDevCamp-highres-2

Organizátoři toho během jediného dne nabídnou opravdu hodně – technické přednášky, inspirativní „talky“ nejen o mobilním vývoji, herní místnosti s nejnovějšími chytrými zařízeními a roboty, interaktivní hru pro všechny zúčastněné i závěrečnou afterparty.

Hlavními tématy letošního ročníku budou: internet věcí, mobilní bezpečnost, vývojářské nástroje a postupy a mobilní UX. “Zabrousíme ovšem i mezi mobilní hry, vývoj backendů a budeme mluvit i o tom, jak aplikace monetizovat,” dodává Michal Šrajer.

mDevCamp-highres-150

Konference bude tradičně rozdělena do tří přednáškových sálů. Nově navíc přibude “workshop room”, kde vývojáři rovnou sami prakticky vyzkouší hodně z nových postupů a nástrojů, o kterých se bude mluvit.

Pořadatelem letošní konference je společnost Avast

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim