reklama

Guilin, Honjo, Saana a Saimaa – nové Lumie na obzoru?

Guilin, Honjo, Saana a Saimaa – nové Lumie na obzoru?
2015-06-22T10:55:31+01:00
• 22. 6. 2015

Známý „únikář“ Evan Blass, kterého můžete znát též jako evleaks, se v jednom ze svých tweetů zmínil o čtyřech nových Lumiích, respektive odhalil čtyři kódová označení, pod kterými se mají skrývat připravované telefony.

evleaks-lumia-guilin-honjo-saana-saimaa

Zatím nebyly sděleny žádné bližší informace o těchto modelech, v tweetu však byly zmíněny i již delší dobu známé modely Cityman a Talkman, jejichž specifikace jsou již nějakou dobu známé a s největší pravděpodobností se jedná o budoucí modely Lumia 940 a Lumia 940 XL, které by měly přijít ke konci roku s Windows 10 Mobile.

Nové modely mají označení Guilin, Honjo, Saana, a Saimaa. To je zatím vše, co se o těchto modelech ví, je však velice pravděpodobné, že se na internet v následujících týdnech dostanou alespoň částečné parametry. Připravované modely by mohly přijít již s Windows 10 Mobile, na kterém Microsoft v současnosti usilovně pracuje. O dalších novinkách vás budeme samozřejmě informovat.

Zdroj: twitter.com

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim