reklama

Samsung Gear SDK – rotační rámeček a mnoho dalšího

Samsung Gear SDK – rotační rámeček a mnoho dalšího
2015-05-13T09:50:52+02:00
• 13. 5. 2015

Samsung si dává opravdu záležet jen na pár svých vybraných zařízeních. Nyní se zdá, že nové kulaté hodinky mezi tuto tzv. elitu mohou patřit. Zatím o nich příliš mnoho informací vypuštěno nebylo, nicméně Samsung překvapil a vydává SDK dříve, aby se vývojáři stihli připravit předem.

round-samsung

Jak bylo řečeno, informací je po málu, ale i díky novému SDK se dozvídáme něco více. Jednou z hlavních novinek se zdá být rotační rámeček okolo hodinek, který budou moci aplikace využívat. V základním principu se jedná o velmi podobnou funkcionalitu, jakou přináší otočný čudlík u Apple Watch. Rozdíl je ale v konečném využít, kdy může být uživateli naprosto jedno, zda bude mít hodinky na prvé či levé ruce.

round-samsung-2 round-samsung-3

Mezi další informace patří například to, co vše by mohly nové hodinky od Samsungu obsahovat. Očekává se kulatý 1,65palcový displej a rozlišením 360 x 360 pixelů (305 PPI). Dočkáme se také řady senzorů, například senzor srdečního tepu, tlaku nebo magnetický senzor. Mezi konektivitou najdeme Wi-fi, rádio nebo GPS.

Zatím není známo, kdy dojde k představení nových hodinek, nicméně už teď si můžeme všimnout, že Samsung nespěchá a chce zapůsobit. Pravděpodobně chce konkurovat zatím dostupným hodinkám jiných výrobců.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim