reklama

Rychlá soutěž o Google Cardboard

Rychlá soutěž o Google Cardboard
2015-05-20T16:22:31+02:00
• 17. 5. 2015

Při jarním úklidu jsme našli drobnosti, které nám zůstaly z nejrůznějších akcí a událostí. Proto jsme se rozhodli, že je pošleme dále prostřednictvím malých soutěží. Jako první začneme gadgetem v podobě Google Cardboard.

fold

Máme pro vás jeden nerozbalený model. Nejedná se o originál, ale je vytvořen podle specifikací stanovených Googlem. V jeho balení najdete vše potřebné, abyste si mohli vyzkoušet virtuální realitu prostřednictvím svého smartphonu v pohodlí domova.

2015-05-17 09.59.54

Články z poslední doby o Google Cardboard:

A co udělat pro to, abyste získali tento Google Cardboard? Je to velmi jednoduché, stačí vyplnit následný formulář, správně odpovědět na jednoduchou otázku a být členem komunity Android (CZ/SK). Pokud chcete zvýšit své šance na výhru, veřejně nasdílejte pozvánku do komunity Android (CZ/SK) a odkaz vložte do formuláře. Následně vylosujeme jednoho výherce, kterému zašleme Google Cardboard.

Soutěž se koná v termínu 17. 5. 2015 – 20. 5. 2015 (11:59:59)

Jak získat odkaz na veřejné sdílení

Jakmile nasdílíte veřejně pozvánku nebo komunitu Android (CZ/SK), stačí kliknout na čas/datum (jde o odkaz). Následně se otevře samostatný příspěvek. Zkopírujte URL z adresního řádku a vložte do formuláře.

comm

Screenshot_32

Screenshot_33

Screenshot_34

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je Dotekománie.cz

2. Soutěž se koná v termínu 17. 5. 2015 – 20. 5. 2015 (11:59:59)

3. Výherce vybereme na základě správně vyplněného formuláře.

4. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

5. Účastník soutěže tímto poskytuje Dotekománii souhlas, aby jeho osobní údaje byly použity pro interní potřeby v souladu s českým právním řádem. Pouze v rámci soutěže.

6. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

7. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim