reklama

Microsoft Remote Desktop – nové rozhraní, multi-session a mnohem více

Microsoft Remote Desktop – nové rozhraní, multi-session a mnohem více
2015-05-05T10:40:46+02:00
• 5. 5. 2015

Microsoft si v Obchodu Play pomalu, ale jistě buduje velkou základnu aplikací. Mezi jednu ze straších patří i Microsoft Remote Desktop, která umožňovala uživateli se připojit ke svému počítači s operačním systémem Window přímo ze svého mobilního zařízení. Bohužel její funkce zastaraly a UI bylo opravdu hodně mimo oproti dnešním trendům. Po poslední aktualizaci se ovšem mnohé mění.

mrd-4 mrd-2

Poměrně dobře předělaný design není jediné, co nás po aktualizaci čeká. Po mnoha měsíčních přípravách a beta verzi, kdy testeři velmi pomáhali vývojářům, je většina nových funkcí odladěna a připravena na nápor i nových uživatelů. Hlavní novinkou je funkce multi-session, díky které můžete v jednu chvíli být připojeni k více zařízení a ovládat je. Snímky starší verze aplikace můžete vidět na konci článku.

mrd-1 mrd-5 mrd-3

„Nová verze přináší zbrusu nového klienta. Dali jsme si hodně práce a přinášíme vám novinky sepsané níže. Také děkujeme všem za zpětnou vazbu a podporu!

  • Nové uživatelské rozhraní
  • Nové centrum a vylepšení probíhajících relací
  • Podpora multi-session
  • Lepší stabilita a oprava chyb

Pokud jste si stále nevyzkoušeli tuto aplikaci, nyní určitě učiňte. Aplikace je zcela zdarma a je určena pro Android od verze 4.0.3.

mrd-6 mrd-7

logo-app Microsoft Remote Desktop Microsoft Corporation Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim