reklama

HTC chystá plastový One M9ew

HTC chystá plastový One M9ew
2015-05-05T10:03:05+02:00
• 5. 5. 2015

Přesně měsíc po oficiálním představení One M9+ je tento model opět středem pozornosti. Tchajwanský výrobce má v plánech představit jeho levnější variantu pod názvem One M9ew, která bude především ochuzena po stránce použitého materiálu. Telefon již dokonce stihl projít rukama úředníků, což dokazuje nejnovější záznam v čínské certifikační databázi TENAA. Společnost HTC ani letos nezklame vyšším počtem variant svého hlavního představitele pro letošní rok.

gsmarena_001-8

Základní specifikace mají být téměř stejné, čili nabídne 5,2palcový displej s QHD rozlišením. O výkon se postará osmijádrový procesor od MediaTeku taktovaný na frekvenci 2,2 GHz po boku 3GB operační paměti RAM. Nesmí chybět slot pro paměťovou microSD kartu, čtečka otisků prstů nebo přední UltraPixel kamerka. Jak zveřejněné snímky napovídají, zadní část vyrobí z plastu, který příliš neprospívá celkovému vzhledu.

Každopádně záda ponesou 20megapixelový senzor fotoaparátu s duální přisvětlovací LED diodou, takže fotografie by mohly být o něco kvalitnější než ty pořízené za pomoci technologie Duo Camera. Omezená dostupnost předlohy v podobě One M9+ pouze pro asijské zákazníky nepřihrává myšlence, že HTC vyšle One M9ew na celosvětový trh. Momentálně však je nutné vyčkat do odhalení, kdy lze očekávat přesnější informace.

Zdroje: engadget.com, phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim