reklama

Ramos Q7 – jeden z mála WP phabletů

Ramos Q7 – jeden z mála WP phabletů
2015-05-05T11:30:11+01:00
• 5. 5. 2015

Uživatelé využívající operační systém Windows Phone od Microsoftu nemají příliš velký výběr mezi zařízeními, jestliže za hlavní požadavek u něj mají úhlopříčku displeje přes 5,5 palce. V podstatě na trhu existuje pouze dvojice ještě pod hlavičkou Nokie v podobě Lumie 1520 a Lumie 1320. K nim se nově připojuje další přírůstek od čínské společnosti Ramos, která během tiskové konference v Hong Kongu oficiálně představila model s označením Q7.

Ramos Q7

Ten disponuje 7palcovým displejem s rozlišením 720 x 1280 pixelů, jemuž dodává výkon čtyřjádrový procesor Snapdragon 200 od Qualcommu a 1GB operační paměť RAM. Úložiště v základu pojme 16 GB dat a rovněž nemůžeme vyloučit podporu paměťových microSD karet. Díky nadměrným rozměrům se do vnitřní části dostala 4 000mAh baterie, takže ve spojení spíše s podprůměrným hardwarem pravděpodobně nabídne vyšší výdrž.

Záznamy lze pořizovat 5megapixelovým fotoaparátem nebo přední 2megapixelovou kamerkou. Uživatelským prostředím bude doprovázet předinstalovaný systém Windows Phone ve verzi 8.1. Výrobce prozatím nezveřejnil bližší informace týkající se dostupnosti, spuštění prodeje a ani prodejní cenu. Každopádně by měl být dostupný na trhu v Číně za atraktivní cenu.

Zdroj: wmpoweruser.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat