reklama

HTC A50C – nový Desire na obzoru

HTC A50C – nový Desire na obzoru
2016-04-11T07:34:06+02:00
• 27. 5. 2015

V letošním roce má dojít k významnému rozšíření produktové řady Desire u společnosti HTC. Hovoří se asi o 12 nových zařízení, i když některá budou omezeně dostupná pouze pro asijský trh. Na tomto seznamu by měl figurovat také model s označením A50C, který tchajwanskému výrobci nedávno unikl do médií. První informace přináší možné specifikace a ty telefon zařadí do vyšších řad ve střední třídě.

htc-logo-1

HTC A50C zabere 5,5palcový displej s rozlišením 720 x 1 280 pixelů. O dostatečný výkon se zřejmě postará osmijádrový procesor MT6753T od MediaTeku a 2GB operační paměť RAM. Vnitřní paměť v základu pojme 16 GB dat. Pro zachycování záznamů má sloužit 13megapixelový fotoaparát nebo přední 5megapixelová kamerka. Dodávku obou těchto senzorů obstará společnost Samsung, takže nemusí podávat zrovna špatné výsledky.

Po stránce softwaru můžete uvnitř očekávat systém Android ve verzi 5.0 Lollipop pod známou nadstavbou Sense 7. Podpora dual-SIM je velmi oblíbenou záležitostí mezi čínskými zákazníky, což naznačuje, co jsme již v úvodu avizovali, a to zároveň potvrzují neznámé zdroje. Novinka prozatím dorazí pouze do Číny v neupřesněnou dobu za neznámou cenu. Nicméně nelze vyloučit podobně vybavené zařízení pod zcela jiným názvem určené k mezinárodnímu prodeji.

Zdroj: upleaks.info

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim