reklama

Apple vydal iOS 8.4 beta 3

Apple vydal iOS 8.4 beta 3
2015-05-12T06:35:03+02:00
• 12. 5. 2015

Apple dnes vydal v pořadí již třetí betaverzi iOS 8.4. Stalo se to přesně dva týdny po vydání druhé bety iOS 8.4 a tři týdny po uvolnění první bety. Dnešní betaverze je také k dispozici testerům, kteří se zapojili do programu veřejného testování. Dnes vydaná betaverze nepřináší žádné velké novinky. Dočkali jsme se jen menších úprav v rámci zcela přepracované aplikace Hudba.

img_2513 img_2514

Novou hudební aplikaci jsme viděli již v předchozích betaverzích, však to je také hlavní novinka celé této verze 8.4. Apple tuto aplikace neustále ladí a v třetí betaverzi přibyla možnost zobrazit jen stažené offline skladby. Změněn byl font kategorií u iTunes rádia a proběhly také další nepatrné grafické změny. Nakonec jsme se samozřejmě dočkali oprav chyb předchozích verzí.

Inovovaná aplikace Hudba souvisí s připravovanou hudební službou výrobce, která má mít co do činění se značkou Beats. Každopádně finální verze 8.4 se asi dočkáme již brzy, vzhledem k faktu, že za tři týdny se koná vývojářská konference WWDC. Tam se totiž dočkáme pravděpodobně představení iOS 9, který již bude možná integrovat novou hudební službu Applu.


Nová aplikace hudba na iPadu

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit