reklama

Office Online nově podporuje Dropbox

Office Online nově podporuje Dropbox
2015-04-11T09:06:47+01:00
• 11. 4. 2015
1

Minulý rok uzavřel Microsoft partnerství s Dropboxem a toto partnerství se neustále rozvíjí. Posledním vylepšením, které z této spolupráce vzešlo, je propojení úložiště Dropbox se službou Office Online.

Dropbox-1

A jaké jsou tedy výhody pro uživatele? Pokud preferujete pro ukládání dokumentů Dropbox a potřebujete občas otevřít nějaký dokument, dosud jste museli soubor stáhnout do počítače a následně ho otevřít klasickým programem Office. Nyní se proces otevírání dokumentů podstatně zjednoduší, bude je možné otevřít přímo z Dropboxu pomocí Office Online, kde můžete soubor libovolně editovat a následně uložit zpět na Dropbox. Jedinou podmínkou je mít zaregistrovaný účet Microsoft, který slouží pro přístup ke službě Office Online.

Dropbox-3 Dropbox-Office-Online-Product-Screenshot

Tím ale výhody zdaleka nekončí. Přímo z Office Online lze nově procházet dokumenty na Dropboxu nebo tam nově vytvořené ukládat. Ilya Fushman z Dropboxu se k novince vyjádřil takto.

„Naší vizí je poskytnout lidem možnost pracovat s jejich oblíbenými nástroji kdekoliv budou chtít. To je zajisté dobrý důvod ke spolupráci Dropboxu s Microsoftem. Na Dropboxu bylo v době oznámení spolupráce loni na podzim uloženo přes 35 miliard dokumentů Office.“

Tato spolupráce přináší stále nové a lepší funkce a do budoucna mohou jak uživatelé Dropboxu, tak uživatelé produktů od Microsoftu počítat s dalšími vylepšeními. Na Dropboxu má své dokumenty uloženo několik milionů lidí, a tak bude zajímavé sledovat další vývoj partnerství obou společností.

Zdroj: blogs.office.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Jaroslav 49

11. 4. 2015, 18:55

Nutnost mít zaregistrovaný účet u Microsoftu mne od instalace a vyzkoušení aplikace Microsoft Office Mobile zcela odradila.

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat