reklama

Huawei SnapTo – slibná konkurence pro Moto G

Huawei SnapTo – slibná konkurence pro Moto G
2015-04-13T08:50:17+01:00
• 13. 4. 2015
1

Druhou generaci Motoroly Moto G se minimálně na domácí půdě chystá nahánět nově představený konkurent od čínského Huawei. Jejich novinka s názvem SnapTo (G620-A2) má takřka stejné specifikace, prodejní cenu a koneckonců ani do designového zpracování nebylo příliš zasahováno. Telefon je tedy zaměřen na nenáročné zákazníky hledající dostatečné výkonné zařízení za rozumnou cenu.

SnapTo

Za cenu 180 dolarů (tj. cca 4 657 Kč bez daně) můžete získat 5palcový model s HD rozlišením, kterému dodává šťávu čtyřjádrový Snapdragon 400 (MSM8926) taktovaný na frekvenci 2 GHz a 1GB operační paměť RAM. Uživatelé mohou využit 8GB úložiště podporující microSD karty. Záznamy lze pořizovat přední 2megapixelovou kamerkou nebo hlavním 5MPx fotoaparátem, k němuž se ještě váže přisvětlovací LED dioda. Výbava dále počítá s 2200mAh baterií, podporou sítí 4. generace, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS či předinstalovaným systémem Android ve verzi 4.4 KitKat pod nadstavbou Emotion UI 2.3.

Snad jen pro lepší pocit má telefon v zadní části texturu připomínající kůži. Celkově lze vybírat ze dvou barevných variant, kde základ tvoří bílá nebo černá. Společnost bude muset v zámoří vylepšit povědomí o čínských značkách, neboť jsou často obviňování z různých odposlouchávání. To se jim může podařit, pokud nezaspí při rozšiřování dostupnosti a pozitivní ohlasy sklidí ze všech koutů světa. V současné době běží pouze předobjednávky přes většinu známých obchodů (např. Amazon, Best Buy) a ten následně 17. dubna spustí oficiální prodej.

Huawei Snapto

Zdroje: gsmarena.com, amazon.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Pedes88 Sim

13. 4. 2015, 20:21

Další zajímavý model střední třídy od Huawei. Jen tak dál. K tomu nás čeká odhalení modelu P8.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim