reklama

HTC spolupracuje s Microsoftem na novém modelu

HTC spolupracuje s Microsoftem na novém modelu
2015-04-15T10:00:26+01:00
• 15. 4. 2015

Kromě představení modelu One M9+ dnes v Indii HTC oznámilo, že úzce spolupracuje s Microsoftem na novém modelu, který by měl běžet na systému Windows 10. Bližší detaily by mohly být oznámeny ještě do konce tohoto roku a možná se v této době dočkáme i představení nového telefonu.

HTC-One-M8-Windows-Phone

Od představení posledního telefonu s Windows Phone, HTC One (M8) for Windows, který se prodává pouze v USA, uběhl již rok. Chia-Lin Chang, prezident globálních prodejů HTC, nepotvrdil, že společnost pracuje na verzi modelu One M9+ se systémem Windows. Sdělil pouze to, že společnost úzce spolupracuje s Microsoftem a s blížícím se příchodem Windows 10 společně pracují na novém modelu.

Podle Changa by HTC mohlo bližší informace poskytnout koncem druhého nebo začátkem třetího čtvrtletí tohoto roku. Dosud HTC představilo několik velice povedených modelů s Windows Phone a bude zajímavé sledovat, jak se případnému novému zařízení na trhu bude dařit. Pravděpodobně se bude jednat o model vyšší třídy, který by mohl konkurovat topmodelům s Androidem a iOS, na finální produkt si ale budeme muset nějakou dobu počkat.

Zdroj: windowscentral.com

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim