reklama

Graficky našlapané zápasy wrestlingu WWE 2K

Graficky našlapané zápasy wrestlingu WWE 2K
2015-04-18T12:00:28+01:00
• 18. 4. 2015

Společnost 2K Games, Inc. se v poslední době může pyšnit několika dobře zpracovanými hrami a nyní přichází s další. Tentokrát se jedná o zápasy wrestlingu, kde budete hrát i za ty největší legendy.

unnamed (4)_result

Nová hra WWE 2K vás dostane do tvrdých wrestlingových soubojů, kde je vaším úkolem samozřejmě vyhrát. WWE přichází hned s několika režimy hry, mezi kterými nalezneme i multiplayer. Taktéž na vás čeká plnohodnotný režim kariéry s možností vytvoření svého vlastního bojovníka. Hra má velmi vydařený grafický kabát a autory musím rozhodně pochválit, všichni bojovníci jsou vytvořeni velmi realisticky a totéž platí i o jejich pohybech. V boji můžete využívat většinu úderů a chvatů, jež bojovníci používají při reálných bojích.

unnamed_result unnamed (3)_result unnamed (2)_result unnamed (1)_result

WWE 2K je k dostání za 247 Kč, což není nejmenší částka. Hra vám to ale vynahradí svým zpracováním a hodinami hraní. Dostupná je pro iOS a Android.

logo-app WWE 2K 2K Games, Inc. 247,06 Kč ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim