reklama

Worldwide Instameet – sraz Instagramerů již tento víkend

Worldwide Instameet – sraz Instagramerů již tento víkend
2015-03-20T11:03:50+02:00
• 20. 3. 2015

Instagram každý půl rok pořádá tzv. Worldwide Instameet, nebo-li víkend, kdy probíhají srazy Instagramerů po celém světě. Zúčastnit se může každý, kdo má Instagram. Datum již jedenáctého Instagram srazu bylo stanoveno na víkend 21. — 22. března 2015.

CAdbJpCWMAA-2kl

Instameet je událost, při které se sejdou nadšenci do Instagramu. Vzájemně se poznávají, sem tam něco společně vyfotí a hlavně, Instagramem se baví. Není nic inpirativnějšího, než se osobně setkat s lidmi, které na Instagramu už dlouho sledujete a jejich tvorbu jakýmkoli způsobem obdivujete.

V České republice je Instagram komunita stále ještě mladá, ale i přes to se pravidelně setkáváme. Můžete se podívat na video z předešlého celosvětového srazu v Praze.

Český Instagram magazín – IGLife.cz pořádá v sobotu 21. března 2015 Instameet v Brně. Přesněji sraz v 11.00 na konečné zastávce Mariánské údolí (bus č. 55). Svou účast můžete potvrdit na Facebook události. Pro ty, kteří nevědí, jak se do údolí dostat, mají možnost se setkat s organizátory u KFC na Hlavním nádraží v 10:05. Je nutné ale předem kontaktovat @radimzboril, nebo se ozvat k fotce zde.

Mimo jiné jsou připraveny soutěže o hodnotné ceny, které vám zatím neprozradíme! Jediné, co vám prozradíme, je to, že budete moci vyhrát poukaz na vyvolání vašich fotografií v hodnotě 540 korun od Vyvolej.to. Pro všechny, kteří se zúčastnit nemohou, vznikne alespoň již tradičně video. Tak teda v sobotu!

logo-app Instagram Instagram Zdarma ANDROID

logo-app Instagram Developer Zdarma iOS

[winphone]instagram-beta/3222a126-7f20-4273-ab4a-161120b21aea[/winphone]

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim