reklama

UleFone Dare N1 kopíruje iPhone 6

UleFone Dare N1 kopíruje iPhone 6
2015-03-16T08:15:33+02:00
• 16. 3. 2015

Vybraní čínští výrobci jsou charakterističtí výrobou napodobenin úspěšných telefonů a společnost UlePhone není rozhodně žádnou světlou výjimkou. Tento výrobce se tentokrát postaral o povedenou kopii nejnovějšího iPhonu 6, který seženete pod názvem Dare N1. Při pohledu na samotnou konstrukci najdete hned několik společných prvků, a to například stejné domovské tlačítko nebo použitý materiál při výrobě.

ulefone-dare-n1

Hliníkovou šasi vpředu vyplňuje 5,5palcový displej s HD rozlišením, domovské tlačítko s integrovaným snímačem otisků prstů nebo senzor přední kamerky. Součástí hardwarové výbavy je osmijádrový procesor dodaný zřejmě MediaTekem a 2GB operační paměť RAM. V zadní části bude čekat 13megapixelový fotoaparát. Nicméně jedná se o prvotní specifikace, které budou postupem času dále odhalovány.

Softwarovou výbavu uzavře uživatelské rozhraní imitující prostředí z iOS. To vše pod záštitou systému Android. První zveřejněný snímek určený k marketingovým účelům zveřejnil přímo UlePhone, ale lze očekávat, že konečný produkt bude trochu odlišný od toho, co je momentálně k vidění. Jedinou jistotou je snaha o zachování nejvěrnější podoby iPhonu. S jakým konečným výsledkem přijde čínský výrobce, ukážou až následující týdny.

Zdroj: gizchina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat