Klon Huaweie P8 předběhl originál

Klon Huaweie P8 předběhl originál
2015-03-16T07:30:40+02:00
• 16. 3. 2015

Mobilní trh vyhlížející nový hlavní model pro tento rok od společnosti Huawei se dočkal dříve jeho kopie než skutečného originálu. Napodobeninu vyrobil neznámý čínský výrobce, který vsadil na nijak výjimečnou výbavu, protože hlavním tahounem má přeci jen být designová stránka. Skutečný Huawei P8 bude oficiálně představen až někdy v polovině dubna během speciální akce v Číně.

 Honor-p8-6 Honor-p8-4

Kopie od Weimi nabízí 5palcový displej s HD rozlišením, kterému dodává výkon neupřesněný procesor s osmi jádry o taktovací frekvenci 2 GHz a 2GB operační paměť RAM. Úložiště pojme 16 GB dat, přičemž nebyl zapomenut slot na paměťovou microSD kartu. Přední panel ještě doplňuje 5megapixelová kamerka. Poměrně malá tloušťka těla (7,8 mm) nejspíš zapříčinila přítomnost pouze 2 200mAh baterie.

Záda nesou 13megapixelový senzor fotoaparát s přisvětlovací LED diodou. Softwarovou stránku obstarává systém Android ve verzi 4.4.4 běžící pod rozhraním, které je velmi podobné Emotion UI. Ostatní výbava zahrnuje Wi-Fi, GPS nebo podporu sítí 4. generace. Závěrem můžeme předpokládat, že prodejní cena bude mnohem nižší než očekávaný originál, protože cenová dostupnost bývá dalším z důležitých aspektů.

Honor-p8-2 Honor-p8

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat