reklama

Oppo R7 – chystá se nástupce tenké R5

Oppo R7 – chystá se nástupce tenké R5
2015-03-16T09:30:22+02:00
• 16. 3. 2015

Úspěšného pokračování by se podle nejnovějších informací měl dočkat model R5 od společnosti Oppo. Přípravy jeho nástupce jsou v plném proudu, a dokonce byl navíc již schválen k provozu telekomunikačním úřadem v Indonésii pod označením R7f. Další úniky předpovídají vynikající hardwarovou výbavu ve spojení s nadstandardním zpracováním, což pro čínského výrobce musí být prioritou číslo jedna, pokud chtějí být dostatečně konkurenceschopní Xiaomi, Meizu aj.

Oppo R5

Oppo R7 má být jedním z prvních zařízení, které požene nejnovější a zároveň nejvýkonnější procesor MT6795 od MediaTeku. Tento čip postavený na 64bitové architektuře dostal celkem 8 jader taktovaných na frekvenci 2,2 GHz. Displej s neznámou úhlopříčkou bude mít 2K rozlišení (2 560 x 1 600 pixelů). Co se týče tloušťky těla, tak bychom se mohli dostat ještě na nižší hranici než u nynější R5 (4,85 mm), ale opět lze také asi počítat s vynecháním 3,5mm jacku pro sluchátka nebo horší výdrží telefonu.

Rychlé datové přenosy zajistí podpora sítí 4. generace a kvalitní záznamy pořídíte 20,7megapixleovým senzorem fotoaparátu. K oficiálnímu představení může klidně dojít nejpozději v měsíci květnu, jestli Oppo hodlá nasadit pouze půlroční interval od poslední generace. Mezinárodní dostupnost modelu R5 předpovídá možnou přítomnost i jeho připravovaného následovatele.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim