reklama

Oppo R7 – chystá se nástupce tenké R5

Oppo R7 – chystá se nástupce tenké R5
2015-03-16T09:30:22+02:00
• 16. 3. 2015

Úspěšného pokračování by se podle nejnovějších informací měl dočkat model R5 od společnosti Oppo. Přípravy jeho nástupce jsou v plném proudu, a dokonce byl navíc již schválen k provozu telekomunikačním úřadem v Indonésii pod označením R7f. Další úniky předpovídají vynikající hardwarovou výbavu ve spojení s nadstandardním zpracováním, což pro čínského výrobce musí být prioritou číslo jedna, pokud chtějí být dostatečně konkurenceschopní Xiaomi, Meizu aj.

Oppo R5

Oppo R7 má být jedním z prvních zařízení, které požene nejnovější a zároveň nejvýkonnější procesor MT6795 od MediaTeku. Tento čip postavený na 64bitové architektuře dostal celkem 8 jader taktovaných na frekvenci 2,2 GHz. Displej s neznámou úhlopříčkou bude mít 2K rozlišení (2 560 x 1 600 pixelů). Co se týče tloušťky těla, tak bychom se mohli dostat ještě na nižší hranici než u nynější R5 (4,85 mm), ale opět lze také asi počítat s vynecháním 3,5mm jacku pro sluchátka nebo horší výdrží telefonu.

Rychlé datové přenosy zajistí podpora sítí 4. generace a kvalitní záznamy pořídíte 20,7megapixleovým senzorem fotoaparátu. K oficiálnímu představení může klidně dojít nejpozději v měsíci květnu, jestli Oppo hodlá nasadit pouze půlroční interval od poslední generace. Mezinárodní dostupnost modelu R5 předpovídá možnou přítomnost i jeho připravovaného následovatele.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim