reklama

Staňte se králem zlodějů ve hře King of Thieves

Staňte se králem zlodějů ve hře King of Thieves
2015-03-11T09:50:47+02:00
• 11. 3. 2015

Autoři populární hry Cut the Rope přišli před pár dny s novou hrou v podobě příjemné oddechovky.

unnamed (2)_result

King of Thieves je další hrou, jež vás bude bavit několik desítek hodin. Vašim úkolem je procházet mapou a překonávat nejrůznější překážky včetně toho, že se musíte snažit ukrást co nejvíce zlata a diamantů.  Nejlepší na hře je asi to, že pokud projedete úrovně vytvořené samotnými autory, zábava nekončí. Vývojáři do hry chytře implementovali funkci, kdy můžete hrát úrovně vytvořené ostatními hráči, úrovně můžete vytvářet i vy. Hra nabízí i žebříčky pro porovnání skóre s vašimi přáteli.

unnamed_result unnamed (3)_result unnamed (1)_result

 Autory musím pochválit za velmi nápaditou kreslenou grafiku, která se velmi podařilo, vše perfektně ladí. Hra by rozhodně zaujala i vaše děti. King of Thieves je ke stažení zdarma s in-app platbami za diamanty, které si kupovat samozřejmě nemusíte.

logo-app King of Thieves ZeptoLab Zdarma ANDROID logo-app King of Thieves Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim