reklama

Interactive Events – další nová aplikace od Googlu

Interactive Events – další nová aplikace od Googlu
2015-03-11T11:49:56+02:00
• 11. 3. 2015
1

Poslední dobou se zdá, že se Google začal více věnovat aplikacím podporující uživatele. Téměř není měsíce, kdy Google, ač tajně, nevydal novou aplikaci. Novinkou je Interactive Events.

ie-google-app ie-google-app2 ie-google-app3 ie-google-app4

Název aplikace není špatný, avšak to stejné se nedá říci o jejím provedení a následné funkčnosti. Jejím účelem má být, tedy dle prozatímních zjištění, organizování a správa různých událostí.

“Aplikace Interactive Events obsahuje podrobnosti agendy a životopisy řečníků pro spravované události.” – Google

První přivítání do aplikace zatím není zrovna přívětivé. Hned při prvním spuštění na vás aplikace doslova vyštěkne dialog a s tím, že o aplikaci není vhodné se zmiňovat a či jinak šířit povědomí o ní. Tento dialog nejspíše kdosi zapomněl smazat ještě před zveřejněním aplikace v Obchodu Play. Následně musíte souhlasit s podmínkami užívání.

Vzhled aplikace se také nezdá býti úplně nejlepší. Některé prvky trochu neladí a představují spíše Holo design. Abyste mohli aplikaci řádně používat, musíte naskenovat čárový kód či zadat speciální kód.

logo-app Interactive Events Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Ondra Zralý

11. 3. 2015, 11:56

Skoro jakoby se někdo překlikl v googlu :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim