reklama

To nej z uplynulého týdne #11 – Android 5.1, OnePlus a Apple Watch

To nej z uplynulého týdne #11 – Android 5.1, OnePlus a Apple Watch
2015-03-15T12:10:02+01:00
• 15. 3. 2015

Samsung Galaxy S6 a S6 Edge

Již za měsíc začne Samsung prodávat nové top modely v České republice. Pokud jste očekávali základní cenu kolem 15 000, budete zklamáni. Dokonce nejvybavenější model vás přijde na 29 299 Kč.

2015_0302_1920_60

Oficiální aplikace Febiofest

Mezinárodní filmový festival Febiofest se dočkal oficiální aplikace, za kterou stojí vývojářské studio Brightify. Novinka je dostupná pro platformy Android a iOS.

GalaxyS5_Mockup

Apple Watch

Apple znovu představil chytré hodinky Watch. Po zopakování funkcí a využití jsme se dozvěděli konkrétní informace o ceně a dostupnosti.

verge-001

iOS 8.2

Apple vydal po keynote další verzi mobilního operačního systému iOS. Obsahuje opravy chyb, optimalizace i některé novinky. Velikost aktualizace je kolem 450 MB.

ios-8-2-logo

OnePlus One v Česku

Společnost OnePlus slibovala vstup na český trh. Ve skutečnosti nyní můžete objednávat jejich jediný smartphone z oficiálních stránek. I přes omezenou funkcionalitu LTE se jedná o zajímavý model s lákavou cenou.

OnePlus One

Androidu 5.1 oficiálně

Google konečně oficiálně představil nejnovější verzi systému Androidu. Ta je zaměřena zejména na optimalizace a opravy chyb, přičemž jsme se dočkali i zajímavých novinek. V tuto chvíli je nová verze dostupná pro několik Nexusů. Kromě toho jsme se dozvěděli i o možné budoucí funkci, která by mohla být představena již na Google I/O.

02.27_Android_LollipopIG_G

Kamenný Google Store

Google v tomto týdnu pozměnil stránky pro prodej zařízení a celou sekci přejmenoval na Google Store. Zároveň byl otevřen kamenný obchod v Londýně. Ten si můžete prohlédnout i z pohodlí domova.

nexus2cee_GoogleShop1

Bezpečná domácnost i na cestách

Český projekt beCalm zkouší své štěstí na stránkách Kickstarter. Díky němu si můžete vytvořit chytrou domácnost, kdy jste nejen informováni o všem, co se doma děje.

becalm_vizu

Youtube nově podporuje 360 stupňové video

Google rozšiřuje využití služby Youtube o nový typ videí, která již mohou být 360 stupňová. Výhodou je, že je můžete sledovat o na mobilním telefonu.

YouTube-logo-full_color

APLIKACE A HRY – NOVINKY A AKTUALIZACE

Nepřehlédnete: To nej z uplynulého týdne #10 – Mobile World Congress 2015

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim