reklama

Karbonn uvedl cenově dostupný Titanium Dazzle

Karbonn uvedl cenově dostupný Titanium Dazzle
2015-03-05T10:00:48+02:00
• 5. 3. 2015

Do třídy cenově dostupných zařízení vyslala svého zástupce v podobě nového modelu společnost Karbonn a přesněji se jedná o novinku nesoucí název Titanium Dazzle. Indický výrobce bude lákat na velmi nízkou cenu, která při aktuálním směnném kurzu sotva atakuje částku 3 tisíce korun. Co se týče základních specifikací, do vínku nedostal nic neobvyklého oproti podobným telefonům.

Karbonn-Titanium-Dazzle Karbonn-Titanium-Dazzle1

Titanium Dazzle disponuje 5palcovým IPS displejem, který dosahuje na rozlišení 854 x 480 pixelů. Pohonnou jednotku tvoří čtyřjádrový procesor s taktovací frekvencí 1,2 GHz a 1GB operační paměť RAM. Úložiště podporující paměťové microSD karty má standardní velikost 8 GB. Do zadní části byl vpraven 5megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou nebo 1 850mAh baterie.

Navíc nad displejem najdete přední 2megapixelovou kamerku na pořizování populárních selfie snímků. Softwarová stránka přichází s platformou Android ve verzi 4.4 KitKat, kterou obohacuje například funkce Smart Eye či řada gest usnadňující ovládání. Výbavu uzavírá funkce dual-SIM, podpora 3G sítí, WiFi, Bluetooth 4.0 nebo GPS. Případní majitelé mohou vybírat ze dvou verzí (bílo-zlatá, černá) a vystačí si 5 490 rupiemi (tj. cca 2 188 Kč bez daně).

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim