reklama

Karbonn uvedl cenově dostupný Titanium Dazzle

Karbonn uvedl cenově dostupný Titanium Dazzle
2015-03-05T10:00:48+02:00
• 5. 3. 2015

Do třídy cenově dostupných zařízení vyslala svého zástupce v podobě nového modelu společnost Karbonn a přesněji se jedná o novinku nesoucí název Titanium Dazzle. Indický výrobce bude lákat na velmi nízkou cenu, která při aktuálním směnném kurzu sotva atakuje částku 3 tisíce korun. Co se týče základních specifikací, do vínku nedostal nic neobvyklého oproti podobným telefonům.

Karbonn-Titanium-Dazzle Karbonn-Titanium-Dazzle1

Titanium Dazzle disponuje 5palcovým IPS displejem, který dosahuje na rozlišení 854 x 480 pixelů. Pohonnou jednotku tvoří čtyřjádrový procesor s taktovací frekvencí 1,2 GHz a 1GB operační paměť RAM. Úložiště podporující paměťové microSD karty má standardní velikost 8 GB. Do zadní části byl vpraven 5megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou nebo 1 850mAh baterie.

Navíc nad displejem najdete přední 2megapixelovou kamerku na pořizování populárních selfie snímků. Softwarová stránka přichází s platformou Android ve verzi 4.4 KitKat, kterou obohacuje například funkce Smart Eye či řada gest usnadňující ovládání. Výbavu uzavírá funkce dual-SIM, podpora 3G sítí, WiFi, Bluetooth 4.0 nebo GPS. Případní majitelé mohou vybírat ze dvou verzí (bílo-zlatá, černá) a vystačí si 5 490 rupiemi (tj. cca 2 188 Kč bez daně).

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim